Mobilne biuro – nasze wrażenia

Mobilne biuro – nasze wrażenia

mobilne biuro uti.pl

Naszym klientom chcemy polecać tylko sprawdzone i dobrze znane nam narzędzia. Takie, z których sami lubimy korzystać i wiemy, że można na nich polegać w codziennej pracy  firmy. Dlatego, żeby mieć stuprocentową pewność, że nasze mobilne biuro to naprawdę dobry wybór, przetestowaliśmy je na własnej skórze – i już wiemy, że dobre oprogramowanie potrafi zdecydowanie ułatwić pracę. Jak bardzo? Tego dowiesz się z naszego tekstu o OX App Suite.

Zadania pracowników UTI.PL są bardzo różnorodne: od stałego kontaktu z klientami, przez zarządzanie projektami, aż po organizację spotkań czy wewnętrznych szkoleń dla zespołu. Niezależnie od tego, czym zajmuje się dana osoba, każdy z nas chce dobrze organizować swoją pracę i zarządzać czasem. Dlatego zaprosiliśmy cały zespół do testowania aplikacji OX App Suite i sprawdziliśmy, w jaki sposób oprogramowanie pomogło pracownikom w ich codziennych obowiązkach. Na co zespół zwrócili szczególną uwagę?

Wielozadaniowa poczta

Kiedy prowadzi się korespondencję z klientem, działami odpowiedzialnymi za realizację poszczególnych projektów, kadrami i innymi pracownikami, łatwo którąś z tych wiadomości przeoczyć, zapodziać w skrzynce, czy na nią nie odpowiedzieć. Moduł pocztowy OX App Suite umożliwia podłączenie kilku równolegle działających skrzynek pocztowych od dowolnych dostawców (Gmail, Onet, WP) dla jednego adresu e-mail. Nasi pracownicy, w szczególności dział obsługi klienta, docenili możliwość uporządkowania poczty i niezwykle łatwego zarządzania korespondencją. Jako dodatkową zaletę wskazali możliwość integracji poczty OX z gmailem, dzięki czemu cała korespondencja, którą prowadzili na koncie z adresem @gmail.com, była obsługiwana w tym samym miejscu, w którym korzystali ze swojej skrzynki służbowej.

Funkcjonalny kalendarz i zarządzanie zadaniami

Wiele pochwał ze strony zespołu UTI.PL zebrał kalendarz pozwalający na łatwe planowanie pracy w nadchodzących dniach. Podobnie jak w przypadku skrzynek pocztowych, OX App Suite umożliwia synchronizację kilku kalendarzy i przypisywanie im poszczególnych wydarzeń, zarówno jednorazowych, jak i cyklicznych. Planowane wydarzenia, na przykład spotkania zespołu, można udostępniać wielu użytkownikom, dzięki czemu wszystkie zainteresowane osoby mogą je dodać do swoich kalendarzy.

Niezwykle wygodnym narzędziem zarządzania pracą okazał się być moduł „zadania”, będący w praktyce oprogramowaniem do zarządzania projektami. Dodając poszczególne zadania i udostępniając je wybranym użytkownikom, mogliśmy kontrolować przebieg całego procesu, na przykład tworzenia usługi webowej od etapu pierwszego kontaktu z klientem, aż po zakończenie i wystawienie przez niego opinii.

Proste w obsłudze edytory

OX App Suite obsługuje trzy edytory treści: prezentacji, tekstu i arkuszy kalkulacyjnych. Wszystkie są niezwykle proste w obsłudze i w przeciwieństwie do najpowszechniej stosowanych programów nie „przeładowane” zbędnymi funkcjami. Nasz zespół wykorzystywał je przede wszystkim do tworzenia notatek na spotkaniach, czy prezentacji używanych na szkoleniach wewnętrznych. W związku z tym prostota obsługi i jasny interfejs okazały się być zdecydowanie ważniejsze niż możliwość skorzystania z kilkudziesięciu funkcji, wśród których trzeba szukać tego, czego się naprawdę potrzebuje.

Portal

To narzędzie, które najbardziej przypadło do gustu pracownikom UTI.PL. Portal oferowany przez OX App Suite to personalizowana dla każdego użytkownika platforma, która pokazuje wybrane przez niego informacje. Można do niej dowolnie dodawać i dostosowywać widgety, na przykład skrzynki pocztowej, kalendarza, zadań, czy ostatnio otwieranych plików, albo informacji o zbliżających się urodzinach współpracowników. Bardziej wymagający użytkownicy mogą śledzić na swoim portalu najnowsze aktualizacje z mediów społecznościowych, czy wybranego kanału RSS. Nasi pracownicy najbardziej chwalili sobie, że od razu po otworzeniu portalu widzą, jakie zadania na nich czekają, jakie spotkania mają zaplanowane i ile nowych maili dostali na swoją skrzynkę.

Powiadomienia na ekranie komputera

Dzięki tej drobnej funkcjonalności przegapienie jakiekolwiek nowej aktywności w aplikacji stało się wręcz niemożliwe. OX App Suit po otrzymaniu zezwolenia od użytkownika, wysyła do niego powiadomienia web push o nowych zadaniach, wydarzeniach w kalendarzu lub mailach. Dzięki temu, jak zwracali uwagę nasi pracownicy, nawet pracując w danym momencie z innym programem, można być na bieżąco.

Szyfrowanie danych

W sprawach służbowych jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo. Dlatego możliwość szyfrowania dokumentów oraz wysyłanych maili była dla naszego zespołu ogromną zaletą. Dzięki temu, że zarówno poczta, jak i pliki są szyfrowane bezpośrednio na urządzeniu użytkownika i nawet administrator nie ma do nich dostępu, OX App Suite może zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i prywatność wszystkich naszych działań.

Wszystko w jednym miejscu

OX App Suite to aż 9 narzędzi połączonych w jednej aplikacji. W przeciwieństwie do innych mobilnych biur dostępnych na rynku, w ramach OX App Suite wszystkie narzędzia obsługiwane są z poziomu jednego ekranu. Naszym pracownikom szczególnie przypadło do gustu, że mogą poruszać się między kalendarzem, dyskiem, pocztą i kreatorami treści bez konieczności przełączania między kartami, czy oknami przeglądarki. Podobnie, będący częścią OX App Suite OX Drive, który synchronizuje przechowywane pliki w różnych urządzeniach spotkał się z ciepłym przyjęciem.

Zespół UTI.PL docenił też możliwość integracji z dowolnie wybranym urządzeniem, niezależnie od tego, czy ktoś korzysta z windowsa, androida, czy iOSa. Możliwość sięgnięcia do swoich plików, kalendarza i poczty w dowolnym miejscu znacznie ułatwiła naszym pracownikom pracę zdalną – z domu, albo w trakcie wyjazdów służbowych.

Ogólne wrażenie

Opinie naszego zespołu o OX App Suite były jednoznacznie pozytywne. Nasi pracownicy stwierdzili, że największą zaletą aplikacji jest zdecydowane ułatwianie pracy w zespole – umawianie spotkań, wspólna realizacja projektów, udostępnianie plików, czy zadań. Docenili też jasny interfejs, łatwość nawigacji i ogólną przyjazność użytkownikowi, jaką ma mobilne biuro. Już po kilku chwilach każdy był w stanie sprawnie poruszać się w aplikacji i efektywnie z niej korzystać. Dodatkowo zwrócili uwagę na pojemny i prosty w obsłudze dysk, jednak najbardziej zadowoleni byli z funkcji portalu, której nie oferuje żadne z innych dostępnych na rynku biur mobilnych. I chociaż nasz wielki test mobilnego biura się zakończył, wielu naszych pracowników przyznaje, że chętnie  będzie dalej korzystać z tej aplikacji zarówno w pracy, jak i po godzinach.

Chcesz się przekonać, w jaki sposób mobilne biuro od UTI.PL może usprawnić pracę Twojej firmy? Wypróbuj je już dziś! Sprawdź propozycję na naszej stronie www lub skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci wybrać pakiet idealny dla Ciebie i Twojego biznesu.

Podziel się tym artykułem:

Mozę Cię zainteresować:

Mailingi profilowane to kolejny kanał komunikacji z klientem oraz sposób na nawiązanie osobistego dialogu

Mailing profilowany – Personalizacja w komunikacji biznesowej

Tu są Twoi Klienci: https://uti.pl/pozyskiwanie-lead/mailing-profilowany/ Skuteczna komunikacja z klientami staje się koniecznym wyzwaniem dla każdej firmy.W tej sytuacji mailingi profilowane wyróżniają się jako narzędzie, które ...
Czytaj dalej →
Audyt SEO on-site i off-site

Czy znasz różnice między audytem on-site a off-site i wiesz, który rodzaj audytu SEO jest najbardziej odpowiedni dla Twojej strony internetowej?

Czy znasz różnice między audytem on-site a off-site i wiesz, który rodzaj audytu SEO jest najbardziej odpowiedni dla Twojej strony internetowej? Rynek internetowy staje się ...
Czytaj dalej →
Pozycjonowanie - SEO

Najwyższa pozycja w sieci – pozycjonowanie SEO

Najwyższa pozycja w sieci – pozycjonowanie SEO Pozycjonowanie strony internetowej. SEO – Co to? Dlaczego? Warto? Pozycjonowanie, czyli SEO (Search Engine Optimization), to zbiór działań ...
Czytaj dalej →
certyfikat ssl

Backup www – szybkie i proste przywracanie danych

Bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle istotne. Nasze życie prywatne i zawodowe coraz bardziej koncentruje się wokół danych online. Z uwagi na ataki cybernetyczne, awarie sprzętu ...
Czytaj dalej →
Pozyskiwanie Leadow Blog

W jaki sposób kalendarz rezerwacji usprawnia Twoją stronę www dla branży beauty?

Duża konkurencyjność to obecnie cecha charakterystyczna dla rynku kosmetycznego. Wysoki poziom oferowanych usług to już za mało, aby wyjść przed szereg. By utrzymać się w ...
Czytaj dalej →
Blog Dobra Strona Www

ESET PROTECT Entry – innowacyjne oprogramowanie antywirusowe

ESET PROTECT Entry – innowacyjne oprogramowanie antywirusowe W dzisiejszym dynamicznym środowisku online, gdzie zagrożenia cyfrowe stają się coraz bardziej złożone i wyrafinowane, oprogramowanie antywirusowe odgrywa ...
Czytaj dalej →
Wizytowka W Google Mapach

System rezerwacji online i jego zastosowanie w branży beauty

System rezerwacji online i jego zastosowanie w branży beauty. W dzisiejszych czasach, podczas gdy coraz częściej ułatwiamy sobie codzienność załatwianiem naszych spraw w świecie online, ...
Czytaj dalej →
Blog Jaki Wybrac Certyfikat

Zagrożenia dla Stron Internetowych: Skutki Włamania i Zawirusowania

Strony internetowe stanowią obecnie nieodłączny element biznesu i komunikacji. Niestety, wraz z rozwojem technologii, pojawiają się również nowe zagrożenia dla bezpieczeństwa stron. Niezabezpieczone witryny są ...
Czytaj dalej →
Woocommerce Blog

Sklep internetowy — Twój biznes w sieci, w który warto inwestować

Sklep internetowy — Twój biznes w sieci, w który warto inwestować W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, posiadanie dobrze zbudowanego sklepu internetowego to nie tylko korzyść, ...
Czytaj dalej →
Jak zabezpieczyć stronę i sklep internetowy

Jak zabezpieczyć stronę i sklep internetowy przed włamaniem

Jak zabezpieczyć stronę i sklep internetowy przed włamaniem W dzisiejszym cyfrowym świecie, cyberbezpieczeństwo jest kluczowym aspektem dla każdego przedsiębiorcy działającego w internecie. Prowadzenie strony internetowej ...
Czytaj dalej →
14 Lead

Wyświetlaj opinie klientów na stronie internetowej. Narzędzie wspierające Twój biznes.

Opinie klientów są istotną częścią Twojego biznesu. Klienci dzielą się swoimi wrażeniami dotyczącymi procesu usługowego, dzięki czemu wiesz, w którą stronę się rozwijasz. Jeśli masz ...
Czytaj dalej →
Opinie UTI.PL

Opinie klientów, są kluczowe dla wyników sprzedażowych Twojego biznesu. Sprawdź dlaczego!

Opinie klientów, są kluczowe dla wyników sprzedażowych Twojego biznesu.  Opinie mają znaczenie – istotne fakty i liczby Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób opinie ...
Czytaj dalej →
Opinie o UTI.PL

Jak pozyskiwać opinie dla Twojego biznesu w internecie

“Dodaj opinię o uti.pl”, czyli jak pozyskiwać opinie dla Twojego biznesu w internecie  Opinie wystawiane przez Twoich klientów są i zawsze będą kluczowe dla rozwoju ...
Czytaj dalej →
Nowoczesny hosting w UTI.PL

Nowoczesna i profesjonalna strona internetowa dla Twojego biznesu beauty

Dlaczego warto skorzystać ze Strony Branżowej? Jeśli prowadzisz firmę w branży beauty, z pewnością wiesz, że liczy się zarówno wysoka jakość usług, jak i bycie ...
Czytaj dalej →
strony www internetowe

5 dodatków WordPress, które poprawią funkcjonalność Twojej strony

Jako użytkownik WordPressa prawdopodobnie znasz już ogromną gamę dodatków dostępnych do wykorzystania na Twojej stronie internetowej. Z drugiej strony — tak wiele opcji może przytłaczać ...
Czytaj dalej →
Kariera w UTI.PL

Dyrektywa Omnibus w e-commerce – na co muszą przygotować się przedsiębiorcy?

Dyrektywa Omnibus w e-commerce – na co muszą przygotować się przedsiębiorcy? 1 stycznia 2023 roku weszła w życie unijna Dyrektywa Omnibus. Co to oznacza w ...
Czytaj dalej →
Ads

Google Ads – Co to jest i jakie niesie korzyści dla biznesu

Są jednym z najpopularniejszych systemów reklamowych dostępnych w internecie. Pozwalają docierać do potencjalnych klientów bezpośrednio na odwiedzanych przez nich stronach i w aplikacjach. A do ...
Czytaj dalej →
pozycjonowanie

Jak pozyskiwać klientów w internecie?

Wyzwanie pozyskiwania klientów jest dobrze znane każdemu, kto prowadzi własną firmę. W biznesie offline pomaga nam w tym tradycyjna reklama, siedziba w atrakcyjnym miejscu czy ...
Czytaj dalej →
Domena internetowa

Wpływ domeny internetowej na pozycjonowanie strony i sklepu

Wpływ domeny internetowej na pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego Czy domena Twojej strony internetowej może mieć wpływ na jej pozycjonowanie? Oczywiście! Spośród ponad dwustu czynników ...
Czytaj dalej →
hosting

Wpływ hostingu na pozycjonowanie strony i SEO

  Wpływ hostingu na pozycjonowanie strony i SEO Czy pozycja strony na liście wyników wyszukiwania może zależeć od używanego hostingu? Jak najbardziej! Jego parametry zaliczają ...
Czytaj dalej →
Wizytowka W Google Mapach

Wizytówki i opinie Google – narzędzie dla Twojej firmy

Firmowa wizytówka w Google, to coś więcej niż znacznik na mapie, pod którym można znaleźć Twoją firmę. To przydatne narzędzie biznesowe, które będzie skutecznie przyciągać ...
Czytaj dalej →
Opinie o UTI.PL

Newsletter jako narzędzie pozyskiwania klientów

Pozyskiwanie subskrybentów do newslettera Jeśli masz w głowie koncepcję – wiesz, o czym chcesz informować swoich klientów i w jaki sposób planujesz im to przedstawić, ...
Czytaj dalej →
Uti Blog Niezbedne Wtyczki

Sześć wtyczek niezbędnych na Twojej stronie internetowej

Sześć wtyczek niezbędnych na Twojej stronie internetowej. Dostępne na rynku oprogramowania do zarządzania stronami internetowymi oferują niezliczone ilości wtyczek i rozszerzeń pozwalających na elastyczne dodawanie ...
Czytaj dalej →
UTI.PL - pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie on-page i off-page

Niezależnie od branży, tematyki czy przeznaczenia strona internetowa będzie najbardziej skuteczna wtedy, kiedy będzie widoczna na wysokim miejscu listy wyników wyszukiwarek internetowych. Całość działań, które ...
Czytaj dalej →
monitoring marki

Monitoring marki – 6 korzyści dla Twojej firmy

Monitoring marki – 6 korzyści dla Twojej firmy Dokładne śledzenie każdej wzmianki o firmie i branży, obserwowanie internetowej aktywności klientów i konkurencji, a do tego ...
Czytaj dalej →
backup danych

Dlaczego backup danych jest niezbędny

Dlaczego backup danych jest niezbędny Każdego roku 31 marca obchodzimy międzynarodowy dzień backupu, który ma zwracać uwagę społeczeństwa na konieczność wykonywania kopii zapasowych. O tej ...
Czytaj dalej →
Jak Dotrzec Do Klietow Blog

Jak dotrzeć do klientów w internecie?

Użytkownik wchodzi na stronę, przegląda ofertę, wychodzi i… to wszystko? Czy opuszczenie strony internetowej oznacza koniec procesu sprzedaży i rozwiewa nadzieję na kolejne złożone zamówienie? ...
Czytaj dalej →
Woocommerce Blog

7 powodów, dla których warto sprzedawać z WooCommerce

Wtyczka sprzedażowa WooCommerce od początku swojego działania została pobrana więcej niż 7 milionów razy. Dzisiaj wspiera ponad 3 miliony sklepów internetowych na całym świecie, czyli ...
Czytaj dalej →
Pozycjonowanie W Google 1

Co wpływa na widoczność w Google?

Co wpływa na widoczność w Google? Szacuje się, że jest ich około 200, ale ich liczba nie jest dokładnie znana. Informacje o istnieniu niektórych to tylko ...
Czytaj dalej →
14 Lead

14 faktów o e-mail marketingu

Niektórzy ogłaszali jego definitywny koniec. Niemałe zamieszanie wprowadziło też RODO. Mimo to e-mail marketing pozostaje jednym z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klientów. Prowadzisz własny biznes? ...
Czytaj dalej →