• Infolinia (8.00 - 16.00): 22 100 60 66

Pozyskuj klientów

Pieniądze zainwestowane w generowanie ruchu na stronie nie chcą się zwrócić? Wykorzystaj nasz zestaw narzędzi do generowania kontaktów (pop-upy, formularze kontaktowe oraz landing page).

Aplikacja sprzedawana we współpracy z SALESmanago

real_time_visitors

Identyfikuj odwiedzających Twoją stronę i konwertuj anonimowy ruch na płacących klientów.

Co wiesz o swoich kontaktach? Dzięki naszej unikatowej technologii stworzysz profile behawioralne anonimowych użytkowników i zwiększysz konwersję nawet o 400%. Ponadto usprawnisz sprzedaż, ponieważ będziesz wiedzieć kiedy dotychczasowy klient wchodzi na Twoją stronę.

Twórz formularze w intuicyjnym kreatorze.

Wszystkie narzędzia do pozyskiwania kontaktów masz w jednym miejscu: sidebary, spersonalizowane pop-upy, exit pop-upy a także kreator landing page. Wykorzystaj do maksimum potencjał Twojej strony do generowania leadów!

creator_templates
acquired_contacts

Sprawdzaj efektywność poszczególnych narzędzi i
optymalizuj konwersję.

Analizuj i monitoruj, które z narzędzi do pozyskiwania kontaktów najlepiej się sprawdza w Twoim biznesie. Dzięki informacjom z panelu analitycznego zyskasz cenne dane i w pełni wykorzystasz swój marketingowy budżet.

Nasze Usługi

* Wszystkie podane ceny na stronie www.uti.pl są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT

O Nas

Należymy do Grupy wirtuale.pl

Partner technologiczny

Dmtec to partner technologiczny firmy wirtuale.pl / uti.pl który zajmuję się obsługą serwerowni oraz obsługą technologiczną wszelkich usług automatycznych takich jak domeny, certyfikaty, mobilne biuro.

wirtuale.pl S.A. 
ul. Olszewskiego 6, 
25-663 Kielce

Close Menu