Opinie

Opinie naszych klientów

Przekonaj się sam, jak nas postrzegają nasi Klienci.

Jeśli chcesz się w pełni upewnić co do naszej firmy, zapoznaj się z OPINIAMI jakie napisali o nas Klienci.
JUŻ po przeczytaniu sam zdecydujesz, które elementy Twojej UKŁADANKI zamówić.

Jeśli jesteś już naszym Klientem, możesz napisać co o nas sądzisz.

Dzięki UTI udało mi się skorzystać z promocji Google na podwojenie budżetu na reklamę ADS. Kontakt z kompetentnym specjalistą Google i świetna pomoc w ustaleniu kampanii. Polecam
Cezary Malik
Cezary Malik
2022-06-03
Przeniosłem pakiet usług - domenę, hosting i SSL do UTI. Sprawna realizacja i miła obsługa. Działa jak należy za dwa razy taniej.
Marek Urbanowicz
Marek Urbanowicz
2022-05-20
Od dłuższego czasu borykałam się z wirusami na stronie i podejrzanym ruchem, który z całą pewnością nie był generowany prawidłowo. UTI.PL zaproponowało mi świetne rozwiązanie - Cyberpakiet, dzięki któremu moja strona nareszcie jest wolna od wirusów. Dodatkowo skończyły się problemy z wolnym wyświetlaniem się. Strona jest codziennie skanowana, wirusy usuwane natychmiastowo, a wtyczki aktualizowane zgodnie z monitoringiem. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którym zależy na bezpieczeństwie.
Urszula Piotrowska
Urszula Piotrowska
2022-05-16
Wykupiłem jakiś czas temu w UTI.PL usługę Google Ads, dzięki której mój sklep zyskał dodatkowych klientów. Wyniki widoczne już po pierwszych dniach od uruchomienia kampanii. Plus za prowadzenie kampanii przez specjalistę Google co zapewnia najlepsze wykorzystanie budżetu. Zachęcam wszystkich wahających się do skorzystania z usługi.
Bartek Rasiak
Bartek Rasiak
2022-05-13
Hosting UTI rewelacja. Panel zarządzania Plesk., dużo lepszy niż CPanel
Michał Podsiadło
Michał Podsiadło
2022-05-11
Strona www wykonana błyskawicznie.
Lilia Jezierska
Lilia Jezierska
2022-04-29