• Infolinia (8.00 - 16.00): 22 100 60 66

Email Marketing

Twórz w pełni responsywne mailingi w kilka minut – bez konieczności zatrudnienia grafika lub programisty. Spersonalizuj treści oraz czas wysyłki wiadomości w oparciu o preferencje użytkowników.

Aplikacja sprzedawana we współpracy z SALESmanago

create-your-email

Twórz maile jak profesjonalista!

Dzięki naszemu intuicyjnemu kreatorowi drag&drop stworzysz piękne oraz w pełni responsywne szablony, wiadomości email oraz newslettery. Wystarczy wybrać jeden z wielu gotowych elementów, przeciągnąć go w wybrane miejsce, wypełnić wartościową treścią i już gotowe – właśnie stworzyłeś profesjonalny, pięknie wyglądający mailing w kilka minut!

Traktuj swoich subskrybentów
jak sam byś chciał być traktowany.

Spersonalizowane wiadomości email mają o 29% więcej otwarć oraz o 41% wyższą klikalność. Dlatego nie możesz już dłużej opierać się na strategii “jedna wiadomość do wszystkich”. Dzięki naszemu narzędziu zautomatyzujesz czas wysyłki oraz dopasujesz treści do potrzeb Twoich subskrybentów.

treat-your-subscribers
have-you-heard

Nie bądź ślepy na wyniki.
w czasie rzeczywistym

Panel analityczny dostarczy Ci wiele cennych informacji o tym jak użytkownicy reagują na Twoje wiadomości, dzięki czemu będziesz mógł zoptymalizować swoje kampanie i podnieść zyski utrzymując koszty na tym samym poziomie.

Optymalizuj konwersję w
oparciu o testy A/B.

Przeprowadzenie testu A/B pozwoli Ci sprawdzić na wybranej przez siebie próbie subskrybentów, jak radzą sobie Twoje wiadomości email. Dzięki tym danym będziesz mógł zwiększyć zaangażowanie odbiorców oraz sprzedaż – wybierając najlepszy tytuł wiadomości oraz call-to-action w jej treści.

optimize-conversion
marketing-money

Przestań przepalać budżet!

Nie trać czasu i pieniędzy na wiadomości, które wpadną do spamu. Użyj naszego spam testu i miej pewność, że Twój email trafi tam, gdzie Twój odbiorca będzie mógł go przeczytać.

Zobacz efekt końcowy oczami
swoich klientów.

Zanim wyślesz mailing sprawdź koniecznie, jak wyświetli się on na ekranach Twoich subskrybentów. Dostępne są trzy widoki: desktop, smartfon oraz tablet.

preview

Dodatkowe kontakty w bazie

Close Menu